Pas puthjeve të para në Big Brother nga Getinjo dhe Vivien, shikoni reagimin ‘epik’ nga Mozzik


Prej ditësh tashmë, marrëdhënia e Vivien dhe Getinjo në “Big Brother VIP Kosova”, po përflitet gjerësisht. Por vetëm mbremjen djeshme ka ndodhur ajo që të gjithë e prisnin. Çifti (nëse mund t’i quajmë të tillë) kanë dhënë puthjen e parë në buzë.

Ata kanë qenë duke biseduar në dhomën e gjumit, teksa Getinjo është afruar dhe ka marrë puthjen nga Vivien. Por të gjithë janë kurioz për mendimin e Mozzik për çiftin. Vëllai i Getinjos ka reaguar në një InstaStory teksa ka postuar momentin e puthjes duke shkruar:

“Mirëmengjes botë”, shoqëtuar me një zemër të kuqe. Pra Getinjo ka edhe konfirmimin e vëllait të tij Mozzik për marrëdhënien me Vivien.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *