Në gjendje të ‘dehur’, me pizhama nga dhoma e gjumit Afrona me ..(FOTO)


Afrona Dika ka qenë një personazh shumë i përfolur kohëve të fundit, e kjo per shkak te perfundimit te marteses se saj.

Ajo u nda nga këngëtari i njohur, Blero, me te cilin kishte disa vite martese, përcjell ORAinfo.
Mirëpo, edhe pas ndarjes Afrona ka vazhduar të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Afrona pas ndarjes nga Blero shihet se i ka rritur aktivitetet e saj, të cilat po i poston në rrjete sociale.
Ajo sot ka udhëtuat për në Londër, ndërsa nga atje ka publikuar disa imazhe HOT nga dhoma e gjumit.

Duke pirë venë dhe e veshur hot, Afrona shfaqet super provokuese dhe me nje pamje mjafte te bukur.

Pas ndarjes nga Blero, Afrona ka filluar të shfaqet super aktive, madje edhe goxha provokuese. /ORAinfo/

Shiko fotot:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *