VIDEO që po thyen rrjetin/ S.ks në “Big Brother Vip Kosova”, çifti i krijuar brenda shtëpisë nuk përmbahen poshtë çarçafëve!


Kur kanë kaluar vetëm pak ditë nga nisja e edicionit të parë të “Big Brother Kosova”, është krijuar çifti i parë. Flasim për Vivien Thano dhe Getinjo, që nuk i kanë kursyer puthjet mes tyre, duke mos e fshehur më tërheqjen ndaj njëri-tjetrit. E duket se situata mes tyre është nxehur edhe më shumë.

Mëngjesin e ditës së djeshme, mes tyre ka pasur dhe një moment hot. Të dy në një krevat, çifti nuk i kanë kursyer përkëdheljet dhe puthjet. Në një moment ata kanë futur edhe kokën poshtë jorganit, duke bërë lëvizje poshtë mbulesës. Kaq ka mjaftuar që në rrjet të ‘vërtetohet’ se në fakt mes tyre ka pasur marrëdhënie seksuale. Megjithatë, reperi ka bërë shenjë me gisht duke mohuar

Çifti shkëmbeu puthjen e parë vetëm pak ditë më parë, e duket se tashmë gjërat mes tyre janë nxehur mjaftueshëm, duke lënë të kuptohet se mes tyre ka pasur dhe se ks. Në lidhje me puthjen e famshme ka reaguar edhe Gramoz Aliu, i njohur gjerësisht si Mozzik. Krahas fotos ku duket dyshja duke u puthur, reperi shkruan: “Mirëmëngjesi botë”, shoqëruar me një zemër të kuqe.

Dyshja gjatë gjithë kohës shihen nën shoqërinë e njëri-tjetrit ku po ndajnë histori të ndryshme me njëritjetrin nga jeta e tyre private. Gjatë një bisede me banorët, Getinjo u shpreh se i pëlqejnë vajzat e thjeshta, teksa pranoi pëlqimin që ka për Vivien.

Por ditët e para në shtëpi, u pa një afërsi e Vivien me Andin. Dy ish-personazhet e reality show dating nisën të flirtonin mes tyre, por gjithçka u la në mes, kur Andi u largua nga shtëpia në një tjetër ambient. Reperi i njohur Getinjo dhe ishkonkurrentja e emisionit të dashurisë ‘Love Story’, Vivien Thano, janë parë shpesh në krahët e njëri-tjetrit.

Së fundmi, ata sërish janë filmuar nga kamerat teksa qëndronin shumë pranë. Mirëpo, Andi ka qenë duke i parë gjatë gjithë kohës nga dhoma e surprizave. Ai i ka parë në heshtje teksa dyshja përqafoheshin. Kujtojmë se Vivien u përlot pas ‘eliminimit’ të Andit. Getinjo është përfolur shumë këto kohët e fundit, sidomos me teoritë e tij brenda shtëpisë së ‘BBV Kosova’. Tashmë ai e ka lënë mënjanë teorinë e tij se “Toka është e sheshtë” duke u ndalur së fundmi te kafshët.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *