Edoni i BBVK-së nuk është ‘gey’, ja ku e kemi pa bashkë me të dashurën e tij


‘Big Brother VIP Kosova’ ka nisur transmetimin e shumëpritur dhe po përcillet në masë nga publiku, reality show është duke u transmetuar për herë të parë në Kosovë.

Banorët do të qëndrojne të mbyllur për cmimin e madh prej 200 mijë eurosh, ndërsa gara duket të mos jetë e thjeshtë pasi konkurrentet kanë hyrë me bindjen e madhe se do të fitojnë, shkruan InfoKosova.

Ndër konkurrentët që bëri bujë të madhe më hyrjen e tij në BBVK ishte edhe Edon Shileku që hyrjen e tij vendosi ta bëj si ‘Drag Queen’.

Komente të shumta paragjykuese e tejet negative mori ai atë natë pa e ditur ndërsa ai vendosi që ta sqaroj publikun se është tejet i lumtur në një lidhje dashurie me sic tha ai ‘vajzën më të bukur të Prishtinës’

Dyshja kanë realizuar më parë një formë interesante të intervistës të llojit ‘E vëertet apo Sfidë’ ku flasin hapur rreth marrdhenies së tyre


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *