Olta Gixhari ‘braktis’ Spanjën për t’u bërë pjesë e ‘Big Brother’


Shumë emra kanë nisur të përfliten se do të jenë pjesë e spektaklit, por një pjesë e madhe e tyre nuk kanë reaguar ende. “Panorama Plus” ka mësuar se një prej tyre është aktorja e njohur Olta Gixhari.

Arbana Osmani ka zbuluar se edicioni i dytë i “Big Brother VIP” do të nisë së shpejti dhe se ndryshe nga viti i kaluar, këtë vit ka konkurrencë për të qenë pjesë e “reality show”-t. Emisioni do të nisë më 25 dhjetor.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *