Хheni e Рërputhen: Вabai im në gjendje kritike рër jetën, рrodukѕioni planifikonte sherre


Xheni Brahaj ka qenë e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku ka folur për eksperiencën e saj në “Përputhen” duke bërë deklarata të forta.

Fillimisht ajo u shpreh se produksioni e kishte gënjyer duke i thënë se do të bëhej pjesë e “Përputhen VIP”, e më pas kishte ndryshuar kontratën.

Ish-konkurentja tha se nga stresi ajo kishte kaluar në paralizë krahu, por jo vetëm. Xheni u shpreh: ‘Ka qenë një moment i tmerrshëm për mua kur mora një telefonatë se babai im ishte shumë sëmurë. Prapë e mblodha veten dhe u mundova të mos e shfaq. Produksioni ishte në dijeni të gjendjes sime, dhe atë ditë ndodhën shumë zënka.’

E pyetur nga moderatorja nëse zenkat ishin të planifikuara, Xheni u shpreh: ‘Po, mesa më kanë thënë konkurentët kanë qenë të planifikuara.’


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *