Tifozja kroate po kërkon biletë për finalen e madhe (FOTO)


Tifozja hot e këtij kampionati Ivana Knoll, e ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. Ajo u shfaq mjaft provokative në disa raste duke thyer edhe kodin e veshjes së Katarit.

Por, pasi Kroacia nuk arriti që të kualifikohej në finale ajo mbetet jashtë stadiumit “Lusail” ku sot prej orës 16:00 do të ndeshen Argjentina dhe Franca. Ivana Knoll, nuk ke ndenjur duarkryq.

Ish-Miss-i nga Kroacia i ka shfrytëzuar rrjetet sociale që të kërkojë një biletë, për finalen e madhe. Mbetet të shihet nëse ajo do të arrijë ta sigurojë biletën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *