Ekskluzive: Zogu i Tiranës po martohet, së shpejti vjen dasma luksoze


E njohim të gjithë ‘Zogun e Tiranës’, personazhin e famshëm karizmatik. Por, Hermes Nikaj rikthehet me një rrëfim ekskluziv si asnjëherë më parë, shkruan nzoom.biz.

Ai ka treguar risitë e fundit dhe projektet e vitit 2023 që pritet t’i fillojë së shpejti. I ftuar në emisionin n’ZOOM, Zogu zbuloi se është në një lidhje dashurie dhe se aktualisht po e mendon edhe martesës.

Detajet ju sjell materiali i plotë në linkun e mëposhtëm.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *