“Jetë milioneri” I riu shqiptar, ndez cigaren me 50 euro!!


Djemtë e pasur” në Shqipëri nuk shqetësohen aspak për paratë, madje edhe i shpërdorojnë ato.

Faqja në Instagram “Rich Kids Albania” ka publikuar së fundmi një video, ku shfaqet një i ri, i cili i vë flakën 50 eurove dhe prej saj ndez cigaren.

Nuk janë të pakta edhe komentet negative ndaj të riut, ku komentuesit i theksojnë se paratë mund t’i kishte dorëzuar në familje. Në video, i riu shfaqet i buzëqeshur dhe “krenar” për veprimin që po bën.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *