Ky gjest i Martinezit s’do i pëlqej Mbappes, mban në duar një bebe lodër me fytyrën e francezit


Kombëtarja e Argjentinës është duke festuar titullin e Botës në rrugët e Buenos Aires pas triumfit ndaj Francës.

Portieri, Emi Martinez ka bërë një gjest që s’do i pëlqej aspak sulmuesit të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, shkruan LIG Sport

Ai po e mban në duar një bebe lodër dhe në fytyrën e saj e ka vendosur një fotografi të sulmuesit francez. Kujtojmë që Mbappr i shënoi katër gola kundër Argjentinës në finale dhe ishte një nga ata që e përjetoi rëndë humbjen.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *