30 Vite më parë në dasmën e saj, E Njohët Këngëtaren E Famshme Shqiptare (FOTO LAJM)


Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë ndër çiftet më të dashura shqiptare.

Këngëtarët kanë fituar zemrat e publikut me thjeshtësinë që i karakterizon dhe gjithmonë flasin hapur për marrëdhënien e tyre, duke treguar se janë shumë të dashuruar.

Por a i njohët në këtë foto para gati 30 vitesh.Të dy duken shumë ndryshe. Mihrija me flokë të errët dhe Naimi me flokë të gjatë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *