Ngacmoi sek*ualisht një gazetare, e pëson keq tifozi (Video)


Tifozi italian i Empolit, i cili më 21 janar 2021, bëri një gjest të turpshëm ndaj gazetares Greta Beccaglia, u dënua me 18 muaj burg.

Gazetarja e “Toscana TV” gjatë lidhjes me prezantuesen kryesore të emisionit gjatë ndeshjes pas ndeshjes mes Empolit dhe Fiorentinës për Serinë A, 46-vjeçar i ka prekur të pasmet.

Ajo dukej e tronditur, ndërsa tifozët e tjerë të Embolit më pas bënë lëvizje po aq të papranueshme ndaj ankueses.

Shikoni videon në fjalë:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *