Reagon Zana Avdiu për Hoxhën Behar Mjekiqi


Aktivistja e Shoqërisë Civile, Zana Avdiu, ka reaguar pasi raportimeve se hoxha Behar Mjekiqi ka rrahur të dashurën e tij dhe u denoncua për dhunë më pas. Avdiu ka thënë se “bash qato çka e quajnë moral e shkelin me dy kamtë”.

“Knej plot “moral” llafet, e knej punen berllok. Pra bash qato cka e quajne moral e shkelin me dy kamte. E kjo e verteton qe moralizuesit, jane njerezit ma te pamoralshem. Vec hyni lexoni komente neper portale”, ka shkruar ndër të tjera ajo. Më poshtë keni postimin


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *