“Oh i lumi unë për juve”/ Rasimi si ‘boss’ shfaqet pranë Arbenites dhe Feros (VIDEO)


Rasim Avdyli u bë një nga personat më të ndjekur në TikTok para disa muajve, kjo pasi filloi të sjell video me te dashurën e tij gjermane, video nga perditshmeria e tyre ne secilin vend qe shkonin.

Publikut i interesonte se si ajo reagonte ndajkulturave shqiptare, sidomos kur vinin në vizitë në Kosovë ku ai e njoftonte të dashurën gjermane me familjarët e tij, madje Rasimi ka bërë edhe dasmën me te në shesh ku kjo veshi rrobat tradicionale shqiptare e duke vallëzuar në shesh me shume prej atyre që e përcillnin.

Së fundmi Rasimi publikoi një video pranë reperit Feros dhe modeles Arbenita Ismajli që është edhe gruaja e tij por që së fundmi në rrjet u shpërndane disa lajme duke thënë se ata janë ndarë.

Rasmi shihet bashkë me ta në vetura derisa thotë mos të ‘ngjesin llafe’ pasi ata nuk janë ndarë por janë shumë të lumtur derisa edhe e komplimenton për bukuri Arbeniten.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *