Brenda Shtëpisë Së Rita Orës Në Londër, E Shet Me Çmim Marramendës


Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora, gëzon një jetë tejet luksoze.

Ajo posedon shtëpi në pjesën perëndimore të Londrës dhe tani e ka vënë në shitje për 3.3 milionë funte. Prona e Ritës ndodhet në Londrën Perëndimore

Dhoma e gjumit është tërheqëse Banjo përmban një stil interesant të dekoruar me ngjyrë lejla

Një nga dhomat e ndenjes Me tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy sallone, apartamenti është i ndarë në dy kate. Siç tregojnë pamjet, apartamenti ka një hyrje madhështore me shkallë që të çojnë drejt dy dyerve të zeza.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *