Dalin pamjet. Policja serbe kënaq kolegun në orar të punës


Tashmë disa ditë në rrjetet sociale janë paraqitur video në të cilat shihen edhe pamjet si policja serbe kënaq kolegun e saj në orar të punës. Videot mund të gjinden lehtë, mjafton të klikohet “полицајка србија” në secilin nga rrjetet sociale dhe do të vërshohet videoja joshumë e këndëshme për tu parë.
Pamjet me foto i keni më poshtë

Siç raportohet nga mediat serbe një punonjëse policie kënaq go jarisht një kolege. Detaje të reja nga afera që trondi ti të gjithë muajin e kaluar. Ditën vishte uniformë, natën merrte 1000 euro për kënaqësite.

Një megaaferë e re ka tronditur Ministrinë e Brendshme të Serbisë. Në nëntor, një police 27-vjeçare u arrestua në vendin e saj të punës nën dyshimin për pro stitucion dhe më pas u lirua me kusht.
Dy muaj më parë u shfaq një video ku shihet një police e re duke kënaqur ora lisht një kolege në një tualet komisariati. Pas publikimit të videos, policia ka nisur hetimet.
U ndalua edhe një kolege e saj, e cila në seancë pranoi se merrej me pros titucion dhe dyshohet se zbuloi se për kë punonte. Gjatë hetimeve u zbulua se në llogari shpeshherë kishte transaksione nga 1000 euro secila.
Siç shkruan “Kurir” serb, kolegët e saj i janë afruar kur ka ardhur për të punuar në stacionin policor në Beograd dhe i kanë thënë që të hiqte uniformën dhe të ndërronte. Më pas e prangosën dhe e morën për ta marrë në pyetje.

“Ka kohë që merren me këtë punë. Klientët e pasur tarifohen minimalisht 1000 euro. Të dyja janë mikesha vazhdimisht me një ish-pjesëmarrëse në reality show-n e njohur “Kooperativa”. Ata janë shumë të afërt dhe janë pothuajse gjatë gjithë kohës bashkë”, ka treguar një burim i hetimit.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *