E dhimbshme: Ky është i riu që vdiq si pasojë e aksidentit në bjeshkët e Jezercit


Një aksident i rëndë ka ndodhur 10 ditë më parë në bjeshkët e Jezercit, ku si pasojë një person mori lëndime të rënda, raporton Gazeta Sinjali. I riu ishte dërguar me urgjencë në spital për të kërkuar ndihmë mjekësore ku po vazhdonte trajtimi deri më sot.

Por Leutrim Neziraj nuk arriti ti përballojë plagët e rënda që mori në aksident dhe si pasojë e kësaj ai ka ndërruar jetë sot. Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët e tij përmes postimeve në rrjetet sociale, teksa nuk janë bërë ende të ditura detajet për ceremoninë mortore.

Një aksident i rëndë ka ndodhur 10 ditë më parë në bjeshkët e Jezercit, ku si pasojë një person mori lëndime të rënda, raporton Gazeta Sinjali. I riu ishte dërguar me urgjencë në spital për të kërkuar ndihmë mjekësore ku po vazhdonte trajtimi deri më sot.

Por Leutrim Neziraj nuk arriti ti përballojë plagët e rënda që mori në aksident dhe si pasojë e kësaj ai ka ndërruar jetë sot. Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët e tij përmes postimeve në rrjetet sociale, teksa nuk janë bërë ende të ditura detajet për ceremoninë mortore.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *