Të tjera рamje nga ѕherri në Zviсër/ Noizy goоditet me ѕhishe kokës, truрroja i tij tërhiqet zvarrë


Të tjera pamje nga sherri në Zvicër/ Noizy goditet me shishe kokës, truproja i tij tërhiqet zvarrë

Pas videos ku shihej se si Noizy duke kënduar lë këngën përgjysmë dhe godet me grushte fansat e tij, në një koncert në Zvicër, pranë redaksisë së JOQ Albania ka mbërritur një tjetër video ku shihet me zë dhe figurë, që sherri ka vijuar dhe është agravuar më tej.

Në videon e dytë, duket që Noizy gjatë sherrit goditet me shishe kokës dhe rrëzohet në tokë. Pas kësaj shihet që truproja e reperit i del në mbrojtje, por turma e djemve e tërheqin zvarrë, e shtrijnë në tokë dhe vazhdojnë ta grushtojnë dhe shkelmojnë.

Ende nuk dihet arsyeja e konfliktit fizik në koncertin e këngëtarit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *