U tha se janë ndarë, Xhensila Myrtezaj publikon videon duke u puthur me aktorin! Bes Kallaku reagon i revoltuar


Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj i kanë dhënë fund aludimeve se ka një krisje në marrëdhënien e tyre, duke ngritur dyshime për ndarje. Ka qenë vetë këngëtarja e cila ka reaguar e para duke publikuar një video nga një koncert i saj teksa puth në buzë aktorin.

Më pas vetë Bes Kallaku përmes një “Instastory” ka publikuar një video ku shihet Xhensila duke kënduar ndërsa shkruan: ‘Çdo 6 muaj një lajm ndërron jetë në skenë aktori i njohur. Çdo 4 muaj ndërron jetë Ija e Bes Kallakut. Çdo 1 muaj Xhensila shtatzënë. Tani edhe këto të fundit. Më keni ça… Shqiptarët të rrinë të qetë.’- shkruan ai.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj i kanë dhënë fund aludimeve se ka një krisje në marrëdhënien e tyre, duke ngritur dyshime për ndarje. Ka qenë vetë këngëtarja e cila ka reaguar e para duke publikuar një video nga një koncert i saj teksa puth në buzë aktorin. U tha se janë ndarë, Xhensila Myrtezaj publikon videon duke u puthur me aktorin! Bes Kallaku reagon i revoltuar


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *