Mihrije Braha “gëzon” shqiptarët: Unë dhe Naimi do të bëjmë dasmë vitin tjetër, krejt kemi mi thirr


Mihrije Braha dhe Naim Abazi padyshim nje nga ciftet me te perfolura te showbzit e kjo gjithmone per arsye pozitive ku gjithmone tregojne raportin e shkelqyeshem qe kane me njeri tjetrin.

Edhe pse shume vite bashke ata ende shprehin dashurine per njeri tjetrin publikisht duke u pelqyer gjithmone nga publiku e duke qene edhe model i mire edhe per ciftet e reja se si duhet te krijon raportet.

Mihrije Braha këtë vit ka fejuar djalin e saj Platorin, ajo së bashku me motrën e saj ishin të ftuar në T7, ku iu përgjigjën disa prej pyetjeve, Braha tregoi për sukseset e vitit 2022, por nuk la pa përmendur edhe temat shumë të përfolura gjatë vitit, si ajo e fejesës së djalit të saj.

U pyet se a do të ketë martesë këtë vit ndersa si gjithmone ajo befasoi me pergjigjen qe dha, “Nëse nuk bënë dasmë Platori, pa e bë njē dasmë unë me Naimin nuk e lëm”, u shpreh ajo. Mihrije Braha “gëzon” shqiptarët: Unë dhe Naimi do të bëjmë dasmë vitin tjetër, krejt kemi mi thirr


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *