Ndodh si asnjëherë më parë, dy konkurrentët e Big Brother Vip Albania shkëmbejnë puthje në buzë (Video)


Edicioni i dytë i Big Brother VIP Albania nisi mbrëmjen e së shtunës. Tashmë banorët janë mësuar me njëri-tjetrin dhe për pak ditë kanë sjellë materiale të ndryshme.

Dy nga konkurrentet, Tea Trifoni dhe Dea Mishel, janë përfshirë së fundmi në një debat teksa po qëndronin në oborrin e shtëpisë së famshme. Ato po bisedonin me njëra-tjetrën dhe në një moment Dea i është afruar dhe i ka dhuruar një puthje ish-konkurrentes së “Përputhen”. Kjo video e dy vajzave të njohura është bërë virale dhe po shpërndahet gjithandej në rrjet.

Edicioni i dytë i Big Brother VIP Albania nisi mbrëmjen e së shtunës. Tashmë banorët janë mësuar me njëri-tjetrin dhe për pak ditë kanë sjellë materiale të ndryshme.

Dy nga konkurrentet, Tea Trifoni dhe Dea Mishel, janë përfshirë së fundmi në një debat teksa po qëndronin në oborrin e shtëpisë së famshme. Ato po bisedonin me njëra-tjetrën dhe në një moment Dea i është afruar dhe i ka dhuruar një puthje ish-konkurrentes së “Përputhen”. Kjo video e dy vajzave të njohura është bërë virale dhe po shpërndahet gjithandej në rrjet.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *