I dolen fjalet per divorc! Bes Kallaku “shpë rthen” ndaj mediave: “Më keni çarë…”


Është përfolur këto ditë në media për një krisje të raportit mes Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt. Dje këngëtarja la të kuptohej se ky lajm nuk ishte aspak i vërtetë, ndërkohë që aktori i njohur i humorit ka qenë pak më i ashpër në postimin e tij të fundit.

Ai ka postuar një video ku bashkëshortja e tij i kushton këngën “Çelësi i zemrës” në një nga koncertet e saj dhe ku i thotë “Të dua”. Por nuk është mjaftuar vetëm me këtë dedikim Besi ka shkruar edhe disa fjalë të ashpra në drejtim të medieve që publikuan lajmin e ndarjes së tij me këngëtaren e njohur.”Cdo 6 muaj një.

lajm ndërron jetë në skenë aktori i njohur, çdo 4 muaj një lajm tjetër ndërron jetë Ija e Bes Kallakut, çdo muaj 1 lajm Xhensila është shtatzanë dhe tani këto të fundit…. Më keni ça… Shqiptarët të rrinë të qetë”, e mbyll komentin e tij Besi. I dolen fjalet per divorc! Bes Kallaku “shpë rthen” ndaj mediave: “Më keni çarë…”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *