Në vigjilje të ndërrimit të viteve, Arbana Osmani ndan fotot më pikante nga rrugëtimi i saj


Moderatorja e njohur Arbana Osmani duke bërë një rezyme të vitit që po lëmë pas, në vigjilje të ndërrimit të viteve, ka publikuar disa nga fotot më pikante që kanë shenjuar 2022-shin për të.

E para dhe më e rëndësishmja për Arbanën është ardhja në jetë e fëmijës së saj të tretë, vajzës së shtëpisë, Zoit. Vogëlushja është fëmija i dytë i Arbanës me partnerin e saj Eduartin, pas Diellit. Duke bërë Jonin, djalin nga martesa e saj e parë me një motër dhe një vëlla.

“2022 nisi për mua me një bekim që solli 1001 bekime të tjera të vogla me vete. Shumë e lumtur ta ndaj këtë rrugëtim të mahnitshëm me ju, faleminderit”, shkruan moderatorja.

Shikoni fotot që ka zgjedhur Arbana të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram:

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *