“I fejuari më tradhtoi”, rrëfehet Mikela në “BBVA”: Prindërit më…


Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Mikela, ka treguar brenda shtëpisë së “Big Brother Albania VIP 2” rreth lidhjes së parë që ka kaluar. Ndarjen e saj e tregon të errët, për shkak se u tradhtua nga personi që kishte në krah.

“Nga lidhja e parë kam pasur periudhë të errët 2 muaj që u ndava. E kisha keq që isha e fejuar. Dhe sado që më tradhtoi, prindërit e mi thoni fale”, tha Mikela.

Në anën tjetër reagoi Olta Gixhari, që nuk e kupton si kanë reaguar prindërit e Mikelës në këtë mënyrë.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” shtoi se gjithsesi gjatë periudhës së lidhjes 6-vjeçare, ia ka kaluar shumë mirë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *