Kto foto të Norës do ju lënë pa gjumë sonte!


Nora Istrefi është një ndër këngëtaret që dallohet me linjat perfekte të trupit. Ajo me personat që e rrethojnë nuk ndalet me imazhe të shumta, duke shkëlqyer në çdo kohë, shkruan “Kosovarja”.
Kësaj here, me fustanin e bukur dhe të ngushtë këngëtarja shfaqet mahnitëse duke tërhequr vëmendje të madhe. Po ashtu, edhe në skenën muzikore Nora vazhdon të korr suksese të shumta.

 

Nora kohe me pare u perol per nje rikthim me Roberitin pas nje deklarate te bere ne emsionin e binjakve Veshaj, “po kur u ribashkun Bora e Donaldit, pse edhe na jo”.

Kenga e fundit e publikuar nga kengetarja eshte ‘ciao’ e cila u mireprit mjafte mire nga publiku duke u klikuar mbi 5 milion here.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *