Blerona uron 2023 më një imazh të mrekullueshëm


Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit, që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë profesion, së pari në radio e më pas u kyç në televizion.

Publiku e pranoi mirë atë, pasi shumë shpejtë u bë njëra nga figurat kryesore të emisionit që ajo vendosi ta udhëheqë, e qe pati nje sukses te jashtezakonshem.
Blerona Zeqiri gjithmonë është në formë duke publikuar imazhe të shumta për ndjekësit, ajo me aktivitetin që ka, nuk mungon edhe në mediet rozë.

Pak minuta më parë, moderatorja e njohur ka uruar të gjithë vitin e ri 2023 me një foto të bukur dhe me fustan perfekt. Se si duket, shikojeni pamjen në vijim./


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *