Vitin e kaluar ishte e mërzitur dhe pa Donaldin, Bora Zemani shfaqet sonte për Vitin e Ri


Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

 

Prezantuesja në fjalë, u bë figurë e njohur që kur udhëhoqi emisioni e dashurisë, Përputhen, shkruan ORAinfo.

E emri i saj u lakua edhe më shumë në media që kur u zbulua lidhja e saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

Ajo i kishte dhënë fund përfundimitsht lidhjes së tij me Donaldin, pasi ky i fundit filloj një lodhje të re brenda shtëpisë së Big Brother Vip me Beatrix Ramosajn.

Mirëpo këtë vit, Bora po e pret me e dashuruar se kurrë me parë. Ajo dhe Donaldit janë rikthyer se bashkuë, ndërsa nuk ka munguar as suksesi në prezantim.

Sonte Bora ka publikuar disa imazhe duke u uruar të gjithë për Vitin e Ri 2023.

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *