Tayna “tranon” fansat me fustanin e grisur (Video)


Është një prej këngëtarëve më in të momentit, shkruan “Kosova Sot Online”. Reperja nga Kosova, ka marrur hov të madhë që prej momentit që ka depërtuar në skenën muzikore.

Tayna ka sjellur hite dhe bashkëpunime të shumta. Ajo së fundi, në Instagramin e saj ka postuar një foto me një veshje intersante, në një prej klubeve më të famshme në Zurich të Zvicrës.

Është një prej këngëtarëve më in të momentit, shkruan “Kosova Sot Online”. Reperja nga Kosova, ka marrur hov të madhë që prej momentit që ka depërtuar në skenën muzikore.

Tayna ka sjellur hite dhe bashkëpunime të shumta. Ajo së fundi, në Instagramin e saj ka postuar një foto me një veshje intersante, në një prej klubeve më të famshme në Zurich të Zvicrës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *