Shpat Kasapi na tregon shtëpinë me pamje përrallore (Foto)


Shpat Kasapi dhe Selvija janë ndër çiftet më të komentuar në mediet rozë, Selvija poashtu u be e njohur nga fama e bashkeshortit te saj ku tashme eshte mjaft e ndjekur ne rrjete sociale.

Dyshja në shumë aspekte kalojnë në lajm, duke shkëlyqer me pozat e shumta, eshtë Selvija ajo e cila ndan imazhe kohë pas kohe, duke qenë aktive më përditshmërinë që bën. Në një foto të fundit, ndan një imazh të shtëpisë ku duket me pamje përrallore, e rregulluar kaq bukur deri ne detajin e fundit dhe e sistemuar u pelqye edhe nga ndjekesit e saj.

Ndryshe, ata jane edhe prinder te nje djali ku shpesh na sjellin imazhe te embla krah tij si nje familje e vogel por kaq e bukur dhe e lumtur duke percjellur vetem pozitivitet./Kosovarja/

Ja si duket shtepia e tij, shiko foton:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *