A është në lidhje dashurie Flori Mumajesi? Publikon foton me Liberta Spahiun


Viti 2023 ka nisur dhe kartolinat me urime nuk kanë munguar, ndër to dhe ato të VIP-ave. Por paksa e çuditshme ka qenë e Flor Mumajesit.

Flori Mumajesi (probably) just announced a new song and find out who it is with? – Showbiz dhe TVKëngëtari ka publikuar foton e parë të vitit 2023 ku shfaqet me moderatoren Liberta Spahiu. Për një kohë të gjatë është përfolur për një lidhje mes Liberta Spahiut dhe Flori Mumajesit, por që një gjë e tillë nuk është konfirmuar ku rrë.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *