Sara Hoxha fiton çmimin e madh të “Dancing With The Stars”


Sara Hoxha dhe Luixhino janë fituesi e këtij spektakli të madh.

Fituesit morën kupën e artë si dhe 50 mijë euro.

Kujtojmë që Sara mbrëmjen e sotme tha se fakti që nuk ka kërcyer asnjëherë në një skenë kaq të madhe, duhet ta vlerësojë publiku dhe ia doli të triumfoi.

Shumë urime


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *