Tronditëse! 17-vjeçarja mbyt nënën, pas arrestimit pranon krimin (EMRI)


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë vit të ri në Itali.Bëhet me dije nga mediat e huaja se një grua 55-vjeçare mësuese e shkollës fillore është gjetur e vdekur në banesën e saj Bagheria në provincën e Palermos.

Mediat italiane shkruajnë se viktima është Teresa Spano dhe se është mbytur nga vajza e saj 17-vjeç.

E reja pasi është marrë në pyetje ka pranuar krimin duke thënë se ditët e fundit kishin pasur debate të forta mes tyre.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *