Arbana vrapon menjëherë tek Xhemi pas emisionit të mbrëmshëm (çfarë ndodhi me 2 moderatoret)


“Gezuar ditelindjen vajzes me speciale qe kam fatin ta kem shoqe, moter, zemer. I love you.

(P.s Sëipe për të parë ku vrapova mbrëmë pas shoët)”, shkruan Arbana.Ndërkohë në koment, Xhemi ka zbuluar se ajo ka qenë pa qejf mbrëmjen e djeshme dhe kjo vizitë ka qenë vërtet e këndshme për të.
Nuk besoj se mund ta shpreh dot me fjale se sa shume te dua ..te kam zemrën time Ps: u sherova mbreme”, shkruan Xhemi.
Gjatë natës së mbrëmshme u eleminua Arjana, ndërsa pas sjelljes së keqe të disa banorëve Big Brother vendosi që të gjithë banorët të jenë të nominuar.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *