Kejvina tregon format bombastike, Heroini nuk i reziston dhe “tërbohet” keq fare në dush (Video)


Big Brother VIP Albania 2 po dhuron momente e emocione të shumta për publikun. Banorët gjatë kësaj kohe kanë qenë të përfshirë në polemika të shumta me njëri-tjetrin, e veç kësaj kanë filluar edhe zënkat e para ndërmjet tyre.

Së fundmi është krijuar një atmosferë e këndshme në ambientet e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.Banoret Kejvina Kthella, Mikela Pupa dhe Ariana kanë bërë një kërcim të nxehtë me këngën “Gasolina” nga Daddy Yanke.

Ato kanë rrëmbyer vëmendje, teksa shihen duke bërë lëvizje provokuese e duke bërë twerk. Kjo ka bërë që të marrin komente të shumta pozitive, duke mos lënë anash as disa kritika për konkurrentet.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *