Pse Blero nuk po mundet mu bo rehat me gra? A do të jetë e treta e vërteta


Këngëtari Blero Muharremi për herë të dytë i dha fund martesës së tij disa vjeçare. Gjatë vitit 2014 Blero pas 5 vitesh martesë ishte divorcuar nga aktorja Teuta Krasniqi me të cilën ka edhe një vajzë të quajtur Tara, shkruan InfoKosova.

Por së fundi pas tre vitesh Blero i ka dhënë fund martesës së dytë me bukuroshen Afrona Dika, më të cilën u martua në shtator të vitit 2019. Duket se këngëtari edhe nuk ia ka marrë dorën martesave. Urojmë dhe shpresojmë që shumë shpejt Blero do ta gjej fatin e jetës me të cilën vetëm lajme të mira të dëgjojmë.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *