Arjan Konomi zbulon arѕуen рѕe Arbana Osmani e hoqi nga rrjetet. Ѕhkak: Bora Zemani


Edhe personazhet e ekranit kanë ‘hallet’ e tyre. Por halle me qejfmbetje. Opinionisti Arjan Konomi ka zbuluar së fundmi arsyen se përse Arbana Osmani e ka hequr nga lista e ndjekësve në rrjetet e tij sociale.

Gjatë një videoje ‘Live’ në ‘TikTok’ teksa ishte nën shoqërinë e reperit Kleviol Ahmetaj, i njohur si Cllevio Serbiano, Konomi tregoi se moderatorja e ka hequr nga lista e ndjekësve në Instagram.

 

 

Edhe pse nuk ka pasur asnjë ballafaqim me Osmanin, Konomi tregoi se dyshon që e ka hequr pasi cilësoi Bora Zemanin si prezantuesen më të mirë në Shqipëri.

 

 

“Më ka heq nga ndjekësit. Unë s’e kisha marrë vesh por më shkruajtën njerëzit. I ka mbetur hatri kur kam thënë për Bora Zemanin që është moderatorja më e mirë, se kishte periudhë të vështirë. S’di të ketë gjë tjetër. Unë Arbana nuk të kam hequr, të kam xhan,”-tha ai.

Dhe mesa duket, Arbana e ka hequr nga Instagrami, pa dashur të sqarohet me atë që ka qenë edhe opinionisti i sezoneve të mëparshëm të “Big Brother” në Shqipëri.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *