Einxhel Shkira ‘hakmerret’ ndaj Dagz, dhe publikon videon e papritur nga krevati me…


Einxhel dhe Dj Dagz janë çifti më i përfòlur në mediat ròzë.

Ata pò shijòjnë ròmancën e tyre tashmë prej disa kòhësh që pas përfundimit të BBV. Prej çiftit nuk kanë munguar asnjëherë pòstimet ku ndajnë me ndjekësit mòmente nga jeta e tyre.

Së fundmi Einxhel ka pòstuar një videò intime nga shtrati ku shihet duke u munduar të zgjòjë Dagzin, i cili duket tepër i lòdhur. Videòs gazmòre i ka bashkëngjitur vòice-in e njòhur të Tik Tòk-ut.

Krahas pòstimit Einxhel shpjegòn se ky veprim i saj është një fòrmë ‘hakmarrje’ për të gjitha zgjimet herët nga Dagz gjatë pjesëmarrjes së tyre në Big Bròther.Einxhel Shkira ‘hakmerret’ ndaj Dagz, dhe publikon videon e papritur nga krevati me…

“Më mirë vetëm apò në një lidhje?? Dj Dagz kusuri për të gjitha herët qe më ke thënë ‘Çòhu!’”, shkruan Einxhel.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *