Këngëtari i njohur i muzikës popullore shpërthen ndaj Arbana Osmanit dhe produksionit: Turp për dramën e panevojshme, ta dini se ju shikojnë edhe fëmijët


Këngëtari i muzikës popullore Shaqir Cervadiku, ka reaguar për rastin e Luizit në Big Brother Vip Albania.

Këngëtari nuk është se reagon për raste të tilla , por këtu nuk mundi të mos reagonte, shkruan “Kosovarja”

Ai në një postim në Instastory nxori gjithë zhgënjimin e tij, kundër Arbanës dhe produksionit të BBVA.

Shaqiri shkruan ndër të tjera: “Kam pasur nji respekt e vlerësim të lartë për Arbanen por sonte jam zhgënjyer së tepërmi.Turp për produksionin cfarë ndodhi sonte duke luajtur me ndjenjat e Luizit, familjes e publikut.Në botën e qytetruar me ligj nuk lejohet publikimi I sëmundjeve apo analizave të askujt.Keni mundur ta mbyllni këtë punë pa asnjë problem. Por si duket juve produksionit ju intereson vetëm audience dhe jo ana humane e njerzore….”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *