“Na ka pa Zoti që kemi shpëtu”, Fifi nisi jo mirë 2023, ja ìncìdentì por pa..


Këngëtarja përmes rrjeteve sociale ka zbuluar se është përballur me një incident me veturë, i cili fatmirësisht ka përfunduar pa pasoja.

“Na ka pa Zoti që kemi shpëtu”, ka shkruar Fifi sipër fotos ku tregohet goma e qarë e veturës.

Qe nga koha e BBV kengetarja kosovare eshte kthyer ne qender te vemdnejes pasi me tipin dhe performacat e saj ajo ka habitur te madh dhe te vogel jo vetem ne nje rast.Gjithsesi edhe pse ajo ka pasur shume caste me ulje dhe ngritje, ajo nuk i ka humbur miqetesite me personat qe e kane per zemer.Fifi tashme po shijon castet me te bukura te jetes se saj pasi ne cdo deklarate si ne mediat vizive ashtu edhe ne rrjetet sociale ashtu shprehet dhe shfaqet shume e dashuruar ne lidhjen e saj te re dhe gjithcka duket se shume shpejt do te mbyllet me ardhjen ne jete te nje engjelli.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *