“Ohh çfarë duarsh të arta mor plak”- Kejvina dhuron skena ‘të nxehta’ teksa i bën masazh Amosit(Video)


Modelja Kejvina Kthella ka “dhuruar” momente erotike në shtëpinë e Big Brother VIP mbi shpinën e Amos Mujo Zaharia.

Kejvina i ka bërë masazh Amosit teksa ky i fundit dëgjohet të reagojë i kënaqur nga fërkimi i modeles.

Ndërkohë aty pranë është edhe Kristi që sheh këtë moment dhe reagon duke qeshur.

Amosi i drejtohet Kristit dhe thotë: “O Krist plak, ça duarsh të arta mor plak“.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *