Cfare te ben burri qe e mban Sekret! Kjo Është Përgjigja Epike E Greta Koçit


Këngëtarja Greta Koçi ka pohuar prej kohësh tashmë se është martuar dhe ka një jetë të re në Vjenë. Ajo ka rrëfyer disa herë se është shumë e lumtur dhe se bashkëshorti i saj është me origjinë shqiptare.

Së fundmi këngëtarja iu ka dedikuar pak kohë ndjekësve të saj në rrjetet sociale, duke iu dhënë mundësinë që t’i drejtojnë
pyetje nga më të ndryshmet.

E ndër këto pyetje nuk kishin si të mungonin ato mbi partnerin e saj, të cilin nuk pranon ta prezantojë me publikun.

“Pse nuk na e trego burrin, a e ke yll si vetja?”-e pyet një ndjekës\e Gretën.

Me shumë sportivitet këngëtarja iu përgjigj këtij kurioziteti të fansave të saj, duke u shprehur që ka një partner po aq të mirë sa vetja.

“Për ta treguar se tregoj, por që e kam yll e pranoj.”

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *