“I vi dhja lekë babait, ja çfarë ndodhi kur më kapi”, historia e papare e Rozana Radit


Këngëtarja e mirënjohur Rozana Radi, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku përballë Ester Bylykut ka zbuluar disa të pathëna nga jeta e saj private.

Pasi imitoi plotë humor dhe dashuri xhaxhain e saj të ndjerë, Françesk Radi, Rozana u ndal edhe te një histori me babain e saj.

Rozana tha me humor se ka qenë fëmijë i tm rrshëm madje njerëzit e kishin shpallur non-grata.

Ester Bylyku: Cila ka qenë prapësira më e madhe që ke bëre?

Rozana Radi: Po të tregoj një me babin. Kur isha e vogël i v dhja lekë nga xhepi. Nese ai më jepte 200 lekë unë i merrja edhe 300 të tjera. Njeherë ai erdhi në shtëpi dhe më tha: Të keqen babi, herën tjetër kur të marrësh lekë më thuaj se shkova në kafe, mbeta pa lekë (qesh).

Për ta parë te plotë këtë moment, klikoni videon e mëposhtmeShenim: *Ky është artikull ekskluziv i Ora News, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Ora News” bashkëngjitur me linkun e artikullit origjinal.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *