Luizi nuk merr fare nga femrat, ne vend qe ti…! Kejvina i tregon Oltes se sa e do Luizin (Video)


Kejvina i tha Oltës se nuk është dakord me Luizin për faktin se si ai zgjodhi të rrëfehej te Kiara dhe më pas t’i mohonte ato çfarë kishte thënë.

Kejvina-Oltës: I thashë je egoist, nuk të intereson fare si është tjetri! Pse duhet të shkosh t’i qahesh tjetrës, edhe sikur të jesh duke pl asur njeriu nuk e jep veten.

Mbase e kam gabim nuk e di! Unë e kam shumë xhan atë, por në marrëdhënie me femrat ai s’merr vesh fare!Situata në Big Brother nuk duket aspak e qetë para natës së Prime-it. Luiz Ejlli vijon të jetë në qendër të vëmendjes, shpesh herë edhe pjesë e rëndësishme e deb teve.

Sonte, këngëtari u përpl s me tenorin Armaldo Kllogjeri, teksa ky i fundit s’mundi ta përt ypte një batutë të shkodranit.

Ai i vendosi Armaldos nofkën “Çapaçul” që nuk u prit mirë nga tenori duke reaguar ash për ndaj tij. Luizi e kishte paralajmëruar gjatë ditës pasi tenori e ng cmonte gjithë kohën. Por d bati degr doi aq sa nisën të përmenden ngjarje nga jeta jashtë shtëpisë.

Në nerva e sipër, Armaldo e ak zoi si përdorues lëndësh nark tike. “Kur i kam bërë unë këto (ironitë ), ti ishe duke pirë m all”, i tha ai ndër të tjera.

Një akuzë e r ndë për një reality show që ka mbërt hyer para televizorit të madh e të vogël. A do të reagojë shkodrani për këtë deklaratë të Armaldos? Më poshtë shihni momentin e debatit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *