Sot po e bejne per te, ja si para një viti Luizi Tàllej Me Njerezit Që Harronin Hàllet Për Big Brother


Luiz Ejlli me sëmundjen e tij dhe produksioni i BBV është kryefjalë e mediave rozë, por edhe meraku i shumë shqiptarëve.

Këta të fundit të indinjuar nga padrejtësitë që po i bëhen Luizit në shtëpi e duke harrur ha llet e vërteta në vend,

dolën në protestë duke mbështetur këngëtarin shkodran me brohoritjen: “O Luiz, o kampion, gjithë Shqipëria ty të do”.Protesta e zhvilluar sot në ambientet e shtëpisë së BBV, ngriti në këmbë edhe policinë, teksa nuk munguan edhe tensionet si dhe fishekzjarret për të treguar se janë me “luanin Luizin”.

Mirëpo pas një kontrolli në rrjetin social Facebook të Luizit, shihet që më 30 maj 2022, Luizi që sot është meraku më i madh i shqiptarëve, dikur tallej me popullin që harronte hallet

kryesore dhe fokusohej tek Big Brother dhe historia Donald-Bora, që asokohe ishte një tjetër merak i qytetarëve të shumtë shqiptarë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *