Fifi u lidh me ish-burrin e saj/ Adrola Dudushi thumbon: Kujt t’i djègë le ta mbajë


Për të qenë më afër me fansat e tyre, VIP-at e estradës po qëndrojnë aktivë në rrjetet sociale. Kështu është edhe modelja Adrola Dushi për të gjithë 412 mijë ndjekësit e saj në Instagram. Së fundmi, ajo ka postuar një status ku ka përmendur prindërit dhe jetën duke u treguar paksa e zhgënjyer.

”Prindërit e mi më mësuan mirësjelljen por jeta më mësoi se jo të gjithë e meritonin atë”, thuhej në postimin. Si duket dikush nuk e ka merituar sjelljen e mirë të modeles dhe kështu i thumboi publikisht.

Kujtojme se Adrola ka kohe qe eshte beqare, pas ndarjes nga bashkeshorti i saj, tani i dashuri i kengentares Fifi, Adis Patushi me te cilin ka edhe nje djale. Fifi u lidh me ish-burrin e saj/ Adrola Dudushi thumbon: Kujt t’i djègë le ta mbajë


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *