“Keni Një Vend Special Në Ferr”, Beatrix shpe rthen ndaj Banorëve Që Bu Llizuan Luizin Në Big Brother VIP Albania


Mbrëmjen e djeshme disa nga banorët i janë kundërvënë Luizit duke e tallur dhe bullizuar,

situatë e cila u komentua shumë në rrjet. Shumë personazhe të njohur kanë reaguar e mes tyre edhe Beatrix Ramosaj.

Ish-banorja e edicionit të parë të Big Brother VIP, ka bërë një status në Twitter ku bën thirrje kundër bullizmit.

“B llizuesit dhe njerëzit që qëndrojnë aty pa bërë gjë për këtë, kanë një vend special në ferr. Stop B llizmit”, shkruan Beatrix.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *