“Fjeta me Kiarën dhe kam në trup parfumin e saj”, Luizi Lumturohet Nga Veprimi I Moderatores (Video)


Ditën e djeshme Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë biseduar me njëri-tjetrin dhe tashmë kanë bërë paqe. Moderatorja i tha këngëtarit se e ka xhan dhe se ‘askush tjetër aty brenda shtëpisë nuk e ka më xhan se ajo’.

Madje kjo afërsi mes tyre ka bërë që disa banorë të reagojnë shumë ashpër, ku Olta i tha Kiarës “se sa shpejt fiton terren Luizi tek ajo”.

Kësaj radhe duket se Tito ka vendosur që të mos ndikohet nga fjalët e të tjerëve. Madje mbrëmë Luizi dhe Kiara kanë biseduar edhe në krevatin e kësaj të fundit.

Në një moment moderatorja i hedh pak parfum Luizit, teksa ky i fundit shprehet me shaka: “Ça ka kjo, më duket se do me më puth”, ajo thotë: “E meriton pak nga era ime meqenëse u bëre serioz”.

Më vonë Luizi e pyet Kiarën se çfarë i hodhi në qafë dhe ajo i tregon për parfumin e saj.

“Po unë se ndjej këtu”, i thotë Luizi dhe Kiara shton: “Merre me dorë dhe nuhate”.“Oo fjeta me Kiarën”, thotë Luizi duke qeshur, duke iu referuar se ka në trup parfumin e saj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *