Helikopter dhe 10 parashuta, zbulohet surpriza e rradhës për Luizin


Meridian Ramçaj i ftuar në emisionin “Drejt” nga Luan Rama në RTV Ora zbuloi surprizën që po përgatitet nga fansat për Luizin. Meridiani tregoi se janë mbledhur mbi 10 parashutistë dhe njerëzit janë shprehur të gatshëm të paguajnë një helikopter.

Ramçaj: Kam kërkesa edhe për helikopter, por nuk është dhënë akoma leja nga Top-Channel për të fluturuar. Janë mbledhur njerëz që janë gati të fluturojnë, mbi 10 parashutistë dhe janë gati për helikopter. Kam edhe mesazhet. Kaq njerëz që mblodhi Luizi nuk ka mbledhur as Basha.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *