“Lugati” zgjohet nga koma, dërgohet në Intensive


Njëri nga banorët më të preferuar nga publiku, Gjon Karrica mëngjesin e sotme ka pësuar një lloj sulmi epileptik.

Por tani është përmirësuar gjendja e tij shëndetësore.Një burim i sigurt i Indeksonline brenda QKUK-së ka thënë se Karrica ka qenë i intubuar dhe tani gjendja e tij është stabile.

“Ka qenë i intubuar, në gjumë. Tash është kfjellë e ka tejkalu. Në 16:30 e kanë çu në intensive. Gjendja është stabile. Po i presin disa analiza”, tha ky burim.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *