Efi flet për herë të parë për të dashurin që e pret jashtë Big Brother Vip


Efi dhe jeta e saj personale gjithmonë ka bërë kurioz ndjekësit.

Së fundmi gjatë qëndrimit në Big Bother ajo ka treguar se është në një lidhje dashurie.

Efi iu ka rrëfyer një pjesë të grupit se djali që i ka rrëmbyer zemrën është ekonomist.

Madje një pjesë e tyre kanë filluar të aludojnë për emrin e tij por Efi nuk ka zbuluar.

Ajo thotë me shaka se ia ka vënë emrin Genco.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *